Web Tasarım

PRG Bilgisayar 1994 yılından bu yana bilgisayar sektöründe geniş bir yelpazede hizmet veren şirketimiz, kampanya satışları ve özellikle kurumsal destek hizmetlerine ağırlık vererek büyümeyi ve müşteri memnuniyetine özen göstermeyi temel ilke edinmiştir.

Hızla artan müşteri kitlesi ve yoğun kurumsal talepler sonucunda 2002 yılı itibariyle Internet Web Hizmetleri ve İntranet Çözümler alanında da servis vermeye başlamıştır. Geçen zaman sürecinde uzmanlığını üst seviyelere taşıyan şirketimiz gelecek yıllarda da özel ve özgün bir anlayışla etkinlik, üretim, satış ve hizmet tanıtımı konularında çok yanlı kazanç sağlayacak hizmetleri en uygun koşullarla vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak
  • Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan "stratejik bir portföyü" paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek

Vizyonumuz

  • Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek  evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız
  • Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak

Fiyat Teklifi

Yeni bir site mi yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa eski sitenizi mi yenilemek istiyorsunuz? Teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin..

Projects

Photoshop90%
WordPress75%
Joomla82%
Drupal65%

Customers

HTML93%
CSS384%
Java Script71%
PHP35%

Tasarım Aşamaları

Analiz (Bilgi Toplama)
İlk aşamada firmanız ve sektörünüz hakkında bilgi toplar, sitenin tarzı (e-ticaret, kurumsal vs.) hakkında bilgi ediniriz. Gerekli bilgiler toplandıktan sonra web stratejisinin belirler ve firmanın ihtiyacı olan çözüm önerilerimizi sunarız. Ayrıca firmadan gerekli yazılı ve görsel dökümanları talep ederiz.
Sunum
Toplamış olduğumuz bilgiler ışığında sitenizin tasarımına başlayabiliriz. Sitenizin görünüm ve stilini oluştururuz. Çalışmalarımızı yaparken, en önemli unsur olan firmanın hedef kitlesini göz önünde bulundurarak, sunumlarımızı yaparız. Sunumu yapılan sitelerden biri seçilerek yola devam edilir
Geliştirme
Önceki aşamalarda toplanan bilgiler ışığında sitenin gerekli kodlaması yapılır. Bu aşamada Net Bilgisayar güncel teknolojileri kullanarak sitenin günümüz şartlarına uygun, hızlı ve stabil bir yapısının olmasını sağlar.
Teslimat
Bu aşamada hazırlanmış sitenin teslimatı gerçekleştirilir. Bu son aşamada site gerekli testleden geçirilir. Firma onayı sonrasında sunulan site açılış için gerekli yerlere yüklenir.


Prg Bilgisayar Teknoloji Hizmetleri, !986 yılında kurulmuş olup en köklü bilgisayar hizmet firmasıdır. Bünyemizde Logo satışı ve desteği, Network kurulumu ve desteği, server kurulumu ve destekleriverilmektedir. Web tasarım ve hosting hizmeti bulunmaktadır.

Latest Posts from Blog