Network, Altyapı ve Güvenlik


Network güvenliği konusunda da satış,danışmanlık ve servis hizmeti vermekte olan firmamız, Firmaların ihtiyaçlarına göre firewall, IDS, anti-virus, url-filtering ve DevicePro ile müşterilerimizin network güvenliğini sağlamaktayız. Müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını belirleyip çözümünü sunmakta ve bu çözümleri uygulamaktayız.

    Yerel Alan Ağ (LAN)
    Geniş Alan Ağ (WAN)
    ADSL
    Ağ Yönetimi

Güvenlik Çözümleri

Sanal Özel Ağlar (VPN)

VPN, Firmaların kendilerine ait ofis, şube veya mağazalar ile izin verdikleri diğer birimlerin internet veya kapalı ağ üzerinden güvenli bir şekilde firma ağına bağlanması sistemidir. Bu özel ağdan geçen bilgiler şifreli olduğundan istenmeyen kişiler tarafından bu bilgilere ulaşılamaz.

Güvenlik Duvarı (Firewall)

Firewall, Firma içi yerel ağın dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı koruyan, yetkisiz kişilerin yerel ağınıza girmesini engelleyen, kısıtlayan yazılım veya donanıma verilen addır. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı ağınızdaki açıkları kapatmak Firewall aracılığı ile sağlanmaktadır. Uzman kadromuz, Firewall ayarlarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda konfigüre edip yerel ağınızı güvenli hale getirmektedir.

URL Filtreleme

İnternet çıkışını daha efektif kullanmak için URL filtreleme yapmak firmalar için avantajlı bir yöntemdir. Bu sayede şirket personelinin internette gereksiz web sayfalarında gezmelerini engelleyerek hat kapasitesini fazla kullanmasını engellemiş olunur. Ayrıca virüs ve warm tehlikelerine karşı riskli sitelere girişlerde engellenmiş olur.


Prg Bilgisayar Teknoloji Hizmetleri, !986 yılında kurulmuş olup en köklü bilgisayar hizmet firmasıdır. Bünyemizde Logo satışı ve desteği, Network kurulumu ve desteği, server kurulumu ve destekleriverilmektedir. Web tasarım ve hosting hizmeti bulunmaktadır.

Latest Posts from Blog