Yıllık Destek Çözümleri


Çağrı Başına Teknik Servis Hizmeti Bakım Anlaşması olmayan müşterilerimiz için ücretli tek müdahale hizmeti olup, Çağrı Merkezine bildirilen arızaya göre ekibimiz tarafından müdahale edilir.

    Anlaşmalı Bakım Hizmetleri

    Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan Bakım Anlaşmaları müdahaleyi kapsayıp, telefon destek,uzaktan erişim ya da yerinde doğrudan donanım, yazılım arızalarını kapsamaktadır.

    Periyodik Bakım

    Bilgi İşlem elemanı olup, donanım miktarı fazla olan kurumsal müşterilerimiz bu ekipmanları için bakım yapamamaktadır. Zamanla dış etkenler ve ortam değişikliği nedeniyle oluşan aksaklıkları gidermek için IT ve alt yapı elemanlarının bakımları ortamın ve çalışma yoğunluğunun durumuna göre bellirli periyodlarda iç ve dış temizlik, bağlantı kontrolleri, virüs kontrolü ve donanım çalışma testleri yapılarak bir rapor halinde sunulur.

    Montaj

    Satışı yapılan ürünler, donanım uyumluluk testi, lisanslı işletim sistemi ve programların yüklenmesi, güncellemeleri yapılarak teslim için hazır edilir.


Prg Bilgisayar Teknoloji Hizmetleri, !986 yılında kurulmuş olup en köklü bilgisayar hizmet firmasıdır. Bünyemizde Logo satışı ve desteği, Network kurulumu ve desteği, server kurulumu ve destekleriverilmektedir. Web tasarım ve hosting hizmeti bulunmaktadır.

Latest Posts from Blog