Kurumsal

Paragon Bilişim Hizmetleri

Paragon Bilgisayar bilişim dünyasındaki danışmanınız ..

Üç arkadaş olarak kurduğumuz PARAGON Yazılım Donanım ve Bilgisayar Ltd. Şti. Faaliyetlerine 1996 yılında başlamıştır.

Ana ilkesi, IT ürünlerini, mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırmak, gerekli destek ve yazılım hizmetlerini sunmaktır.

Şirketleşmeden önce sektörde farklı firmalar da ki çalışmalarımız 1987 yılından başlamıştır.

Yüksek kaliteye sahip donanım ürünlerinin satışını yapmanın yanında, o tarihlerdeki en güçlü yazılım firmalarıyla olan birlikteliğimiz bugüne kadar devam etti.

Günümüzün en büyük ve en güçlü Türk menşeli yazılım firması olan LOGO Yazılım A.Ş.’nin Marmara bölge bayisi olarak, satış, destek ve çözüm konularında hizmet vermekteyiz.

Yerinde yıllık bakım anlaşması, telefon destek ve uzak bağlantı şekliyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Donanım olarak sunduğumuz çözüm hizmetleri, kablolama altyapı dan başlayıp anahtar teslimi Sistem kurulumuna kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

PARAGON, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.


Prg Bilgisayar Teknoloji Hizmetleri, !986 yılında kurulmuş olup en köklü bilgisayar hizmet firmasıdır. Bünyemizde Logo satışı ve desteği, Network kurulumu ve desteği, server kurulumu ve destekleriverilmektedir. Web tasarım ve hosting hizmeti bulunmaktadır.

Latest Posts from Blog